Про електронну платформу “Мрія”

Доводимо до відома! Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 04.09.2023 №04.2.-13/3882 «Про електронну платформу «Мрія»», з метою популяризації проєкту Національної поліції України електронної платформи «Мрія» та протидії пропаганді фейковим проросійським ресурсам у мережі Інтернет, розміщуємо посилання на платформу «Мрія» https://mriya.social/

Платформа «Мрія» являється виробником проєктів за підтримки Кіберполіції України та волонтерів. Передусім, big idea з’явилась давно співпрацювати з підписниками, тоді розпочалась практика у блокуванні телеграм-каналів нарко-магазинів через бот, що давало значний ефект. Але 24.02.2022 – початок війни, дав зрозуміти нам важливість інформаційної підтримки наших військових, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам. Тому даний бот було переформатовано на опрацювання фейкових та проросійських ресурсів, котрі в подальшому “йдуть” на блокування.

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Найбільша сила цієї спільноти — це підписники, завдяки яким, успішно блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті.

Крім того, був створений чат-бот для громадян – “Народний месник”. Сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси.

А також протягом насичених місяців війни, засновники «Мрії» зрозуміли, що людям потрібно відволікатися, як від завдань у кібер-світі, так і від новин, була розроблена благодійна гра “Котяцький драйв”, де котики-військові, бійці територіальної оборони та поліцейські звільняють рідну землю від рашистської навали.

MRIYA об’єднує під одним ім’ям всі напрямки діяльності, особливо створених під час війни!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *