Війна кардинально змінила наше життя, але не змінила того, якими є ми – українці!

 

У цьому році Конотопська станція юних натуралістів вдруге долучилась до флешмобу #СадиДляПеремоги2023». Під час весняно-польових робіт на станції засівалися квітники, облаштовувалися навчально-дослідницькі ділянки, де висаджувались овочеві культури: буряки, кукурудза, морква, кабачки, гарбузи, капуста, зібраний врожай яких стане вітамінним кормом для мешканців нашого зоокуточка.

Станційний парк поповнився новими саджанцями дерев: найменші вихованці гуртків «Зернятко» (керівник гуртка Сувид Людмила) та «Природа і творчість» (керівник гуртка Гайдук Лариса) висадили яблуньки сортів «Фуджі», «Ред девіл» та «Слава переможцям». Маємо надію, що у майбутньому яблуньки будуть радувати відвідувачів нашого парку чарівним цвітом і запашними плодами.

У цьому навчальному році на Конотопській станції юних натуралістів запрацювала теплиця, яка довгий час не функціонувала. Працівники станції розробили проєкт теплиці, обладнали її  та разом з дітьми висіяли насіння квітів та овочевих культур. У теплиці вже маємо розсаду чорнобривців, айстрів, агератума, петунії, цинії, якою забезпечуємо заклади освіти та громаду нашого міста.

Наша мета – надавати учням екологічну освіту та практичні навички вирощування рослин, а також  озеленювати як паркову територію станції, так і громади міста.

Вихованці гуртків «Юні квітникарі» досліджують особливості вирощування овочевих та квіткових рослин у тепличних умовах, ведуть спостереження, вчаться готувати грунт для висівання насіння, доглядати розсаду та здійснювати її правильний полив, а набуті навички та вміння будуть використані для участі у природничих форумах та конкурсах різних організаційних рівнів.

Вихованці молодшого віку відвідують теплицю в рамках екскурсій.

І не забуваймо істину – все починається з малого…

         

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *